Hlavní navigace

Názor k dotazu daňové zvýhodnění na děti od vlalet - Re: daňové zvýhodnění na děti >>>dobrý den, nový zaměstnanec...

  • 7. 11. 2012 8:42

    vlalet (neregistrovaný) 193.86.243.---

    Re: daňové zvýhodnění na děti
    >>>dobrý den, nový zaměstnanec při nástupu uvedl v
    >>>prohlášení že si bude uplatňovat děti, od jeho družky
    >>>mi
    >>>nedonesl prohlášení že ona si děti neuplatňuje ( z
    >>>druhé
    >>>ruky se mi donesla že ani spolu nežijí ) slevu jsem
    >>>mu
    >>>tedy nedala. Jak by jste postupovali vy?
    >>
    >>
    >>stejně
    >>
    >>dle §35c odst. 1. ZDP ....na vyživované děti žijící
    >>ve
    >>společné domácnosti.
    >>
    >>Bez dodání RL dětí a potvrzení o družby bych
    >>nesrážela.

    ale pokud jsou to jeho děti, tak jo, ale pouze s potvrzením, že ona neuplatňuje. to že žijí ve společné domácnosti podepisuje na prohlášení
    >>
    >>Měla jsem příklad kdy vše doložil, i že žíjí ve
    >>společné domácnosti. Družba byla na mateřské a tak se
    >>dohodli, že on si to bude nárokovat, i když už spolu
    >>nebydlí, ale při kontrole FÚ je někdo udal a musel
    >>vše
    >>vrátit, ale to je pak jeho problém.
    >A děti družky si stejně uplatnit nemůže, pokud si je
    >neosvojil!I když by žili ve společné domácnosti!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).