Hlavní navigace

Názor k dotazu Kapesné na pracovní cestě-vysvětlí někdo od jiří111 - v.e.n.d.y. - moc děkuji >>>>>>Dobrý den,můžete mi prosím vysvětlit,jak...

Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 13. 11. 2012 12:46

    jiří111 (neregistrovaný) 164.215.124.---

    v.e.n.d.y. - moc děkuji
    >>>>>>Dobrý den,můžete mi prosím vysvětlit,jak se "chová"
    >>>>>>kapesné na pracovní cestě.Musí se vyúčtovat?
    >>>>>Ne, nemusí se vyúčtovávat, prostě je na firmě, jestli
    >>>>>pracovníkovi přidá kapesné k nároku na stravné....
    >>>>
    >>>>Jestli mohu vstoupit do diskuse. Pokud kapesné
    >>>>poskytně, jedná se o daňově uznatelný náklad?
    >>>Ano, je to daňově uznatelné do výše, kterou povoluje
    >>>zákoník práce
    >>Děkuji moc, a který § ZP řeší výše kapesného? Děkuji.
    >Zákoník práce, § 180.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).