Hlavní navigace

Názor k dotazu úmrtí zaměstnance - výplata mzdy od pája - Re: úmrtí zaměstnance - výplata mzdy >Dobrý den, po...

  • 13. 11. 2012 14:58

    pája

    Re: úmrtí zaměstnance - výplata mzdy
    >Dobrý den, po úmrtí zaměstnance (po dlouhodobé
    >pracovní neschopnosti) bych potřebovala proplatit zůstatek
    >nevybrané dovolené, na niž měl nárok. Můžu ji poslat na
    >bankovní účet, na který jsme mu odesílali mzdu?

    zde platí § 328 ZP, pročtěte a podle situace jednejte.
    A
    >jakým způsobem zdanit - vztahuje se na proplacení dovolené
    >ještě i jím dříve podepsaná (začátkem roku 2012) sleva
    >na dani na poplatníka a nebo mám raději srazit
    >srážkovou daní?
    >Děkuji
    >Jindra
    tomusí nějaký odborník na mzd. účto.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).