Hlavní navigace

Žádost o kompenzační bonus

  • Tato šablona neplatí pro aktuální daňové období. Aktuální šablona ještě není k dispozici, děláme ale vše proto, abychom ji zařadili během několika málo dnů.

Žádost o kompenzační bonus pro OSVČ (5. 11. - 21. 11. 2020) formát PDF

Formulář pro období 5. 11. - 21. 11. 2020

Pro přiznání kompenzačního bonusu za jednotlivé kalendářní dny uvedené v žádosti kompenzační bonus je nezbytné, aby byl výkon samostatné výdělečné činnosti žadatele o kompenzační bonus kalendářním dni / kalendářních dnechza který/které je z titulu osoby samostatně výdělečně činné kompenzační bonus nárokován, bezprostředně zakázán nebo omezen opatřeními přijatými orgány státní správy k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 způsobeného koronavirem označovaným jako SARS CoV-2 (dále též „krizová opatření“). Zahrnutí činnosti/činností do předmětu kompenzačního bonusu je podmíněno tím, že z jedné nebo více těchto činností bezprostředně pocházela v rozhodném období (od 1. 6. 2020 do 30. 9. 2020) převažující (tj. nadpoloviční) část příjmů z činnosti osoby samostatně výdělečně činné (posuzují se pouze příjmy ze závislé činnosti, tj. ze zaměstnání, ze samostatné výdělečné činnosti, tj. podnikání a nájmu).

Kompenzační bonus může být také přiznán osobě samostatně výdělečně činné za kalendářní den, ve kterém byl výkon její samostatné výdělečné činnosti vyloučen alespoň z 80 % v důsledku bezprostředního zákazu nebo omezení krizovými opatřeními vztahujícími se k odběrateli jeho zbožíslužeb nebo jiných výstupůnebo osobě, v jejíchž prostorách je činnost osoby samostatně výdělečně činné vykonávána.

Autor šablony

  • Ministerstvo financí

Co potřebujete pro fungování šablony

Šablona je připravena ve formátu PDF. Otevřete ji v libovolné čtečce PDF dokumentů (např. Adobe Acrobat Reader).

Proč zvolit naši šablonu

  • vše uděláte ve známém prostřední Excel, Word a podobně
  • respektujeme soukromí, data se nikam neodesílají, zůstávají pouze ve vašem počítači
  • máme roky zkušeností, šablony pro vás děláme od roku 2004

Nejžádanější šablony a formuláře

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).