Hlavní navigace

Vlákno názorů k dotazu OT Tiskopis stvrzenka od . - Re: OT Tiskopis stvrzenka Nejraději bych všem svým klientům,...

 • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 1. 10. 2014 22:37

  .

  Re: OT Tiskopis stvrzenka
  Nejraději bych všem svým klientům, kteří přijímají hotovost a ručně vypisují doklady, nechala vyplňovat pouze stvrzenky. Mají v tom zmatek a stává se že neví, co mají dát zákazníkovi a co nechat do účetnictví. Vyplní originál příjmový doklad, v kopii vyplní stvrzenku - a zákazník chce originál vyplněnou stvrzenku. Takže to končí tak, že půlka dokladů, které dostanu ke zpracování, jsou příjmové pokladní doklady a druhá půlka stvrzenky. A naučit je, aby si nechávali kvůli číselné řadě chybně vyplněné doklady, aby je jen přeškrtli a nevyhazovali je - také nadlidský úkol.
  Z účetního SW pak tisknu tzv. košilky, které jsem pojmenovala "příjmový pokladní doklad" a vejde se mi jich cca 7 na stránku. Jsou tam uvedeny pořadová čísla a základní údaje. A jako přílohu lepím doklady od klienta.

 • 2. 10. 2014 11:33

  anonymm (neregistrovaný) 188.134.231.---

  Re: OT Tiskopis stvrzenka
  Dělám to stejně jako tečka, není možné uhlídat jednotlivé pracovníky, kteří přijímají peníze a na moje rady nedbají. Tak si tím nelamte hlavu.

 • 2. 10. 2014 12:07

  p. (neregistrovaný) 90.181.42.---

  Re: OT Tiskopis stvrzenka
  Přesně z tohoto důvodu jsem začala se stvrzenkama.Abych předešla špatně vyplněným účetním dokladům.Děkuji za příspěvek.Jsem ráda,že to tak také funguje i jinde.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).