Hlavní navigace

Vlákno názorů k dotazu Fakturace od jinka - Re: fakturace Můžete, ale pokud na druhé straně...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 17. 2. 2015 7:55

    jinka (neregistrovaný) 80.188.28.---

    Re: fakturace
    Můžete, ale pokud na druhé straně bude "účetní ze staré školy", tak Vám asi fakturu vrátí.
    Jinak dle zákona o DPH §28/3 máte povinnost vystavit do 15 dnů, ale když to holt nestihnete, tak sankce nehrozí

  • 17. 2. 2015 7:57

    janka* (neregistrovaný) 88.81.84.---

    děkuji
    >>prosím, fakturuji měsíčně práce, podklady mi dal
    >>objednatel až dnes, do kdy musím prosím fakturovat
    >>práce za
    >>leden? je tam nějaká doba? mohu vystavit fakturu s
    >>dnešním datem a zdanitelné uvést 31.1.2015? děkuji
    >Můžete, ale pokud na druhé straně bude "účetní ze
    >staré školy", tak Vám asi fakturu vrátí.
    >Jinak dle zákona o DPH §28/3 máte povinnost vystavit
    >do 15 dnů, ale když to holt nestihnete, tak sankce
    >nehrozí

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).