Hlavní navigace

Vlákno názorů k dotazu Úroky z úvěru od jasná. - Re: úroky z úvěru Pokud byt prodal, pak...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 29. 1. 2016 9:50

    jasná. (neregistrovaný) 91.139.11.---

    Re: úroky z úvěru
    Pokud byt prodal, pak úroky z úvěru uplatňovat nemůže.
    § 15 odst. 4 ZDP.

  • 29. 1. 2016 9:52

    Peťas (neregistrovaný) 88.81.84.---

    děkuji
    >>prosím, zam-nec mi přinesl dvě potvrzení z banky o
    >>úrocích z úvěru na byt, jedno již uplatňoval vloni, v
    >>průběhu roku ale byt prodal, nevím přesně kdy a druhé
    >>potvrzení je na nový byt, který si koupil koncem
    >>roku,
    >>můžu uplatnit úroky z prvního i z druhého bytu ? nebo
    >>první byt jenom jenom poměrem? naposledy za měsíc,
    >>kdy
    >>byt prvního dne v měsíci vlastnil? děkuji
    >
    >Pokud byt prodal, pak úroky z úvěru uplatňovat
    >nemůže.
    > § 15 odst. 4 ZDP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).