Hlavní navigace

Vlákno názorů k dotazu Nemovitost a DPH od Jana N. - Re: Nemovitost a DPH Při prodeji pozemku a vybrané...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 19. 10. 2016 12:37

    Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

    Re: Nemovitost a DPH
    Při prodeji pozemku a vybrané nemovité věci po uplynutí 5 leté lhůty pro osvobození lze použít PDP, se souhlasem kupujícího=plátce DPH viz.§56/5, platí ale jen pro toto dobrovolné zdanění

  • 19. 10. 2016 14:48

    MT (neregistrovaný) 93.90.164.---

    Děkuji
    >>Dobrý den,
    >>
    >>prosím o radu
    >>
    >>nemovitost koupena 2016 bez DPH, kolaudace určitě
    >>více než 5 let, mohu prodat osobozeno dle §56 ost 3
    >>ZDPH?
    >>Nedošlo ke změně užívání stavby..
    >>
    >>děkuji za rady
    >>
    >>MT
    >
    >Při prodeji pozemku a vybrané nemovité věci po
    >uplynutí 5 leté lhůty pro osvobození lze použít PDP, se
    >souhlasem kupujícího=plátce DPH viz.§56/5, platí ale jen
    >pro toto dobrovolné zdanění

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).