Hlavní navigace

Vlákno názorů k dotazu Zboží z Amazon.com od Makk - Re: Zboží z Amazon.com Dobrý den,mě toto zajímá také,...

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 25. 9. 2018 8:48

Makk (neregistrovaný) 109.183.220.---

Re: Zboží z Amazon.com
    Dobrý den,
    mě toto zajímá také, máme jako firma obj. zboží z Amazonu, bohužel jinde nešlo sehnat.. Nemáte už ohledně toho nějaké info ?
    Děkuji!

• 25. 9. 2018 10:09

.. (neregistrovaný) 178.17.10.---

Re:Zboží z Amazon_není doklad od klienta
    Faktura není ke stažení ani z jejich systému v sekci "Moje objednávky"?
    OT. Občas mám pocit, že klienti přehazují na svoji externí účetní věci, které mohou vyřešit sami, nebo spíš které mohou vyřešit jen oni sami. A milá externí účetní - poraď si. Co na to externí účetní - není relevantní doklad, není náklad či výdaj pro firmu. Je zvláštní, jak pak rychle klient fakturu či jiný relevantní doklad donese či přepošle z daného systému dodavatele.

• 11. 10. 2019 8:05

plevka (neregistrovaný) ---.interconnect.cz

Take jsme kupovali pres Amazon.de kde přímo uvadi, že nemecka DPH je připočtena k cene zboží. Jenže zboží poslali z USA od prodejce americkeho. Fakturu jsme si vyžádali od americkeho dodavatele - v sekci "Moje objednávky" je nabídka FAKTURA, která tam není, ale je tam možnost o ni zažádat - udělali jsme a došla. jen mne zarazilo, že jako odběratel je tam uveden Amazon , tedy bych předpokládala, že my koupili od toho nemeckeho Amazanu a tak clo a DPH nam nemelo byt doměřeno....ale bylo , museli jsme doplatit. Má někdo k tomu nějaké vysvětlení prosím?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).