Hlavní navigace

Vlákno názorů k dotazu Daňové přiznání od stana1 - To, že se změnil formát diskuzního fóra se...

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 11. 3. 2019 8:38

stana1 (neregistrovaný) ---.eurotel.cz

To, že se změnil formát diskuzního fóra se nám zrovna nelíbilo a debat o tom proběhlo docela dost. Hodnotím kladně, že správce na diskuzi reagoval a už se i ledacos v novém formátu upravili vzhledem k požadavkům v diskuzi. Co ale hodnotím negativně, jsou ty palce dolu (špatná odpověď) a to i u správných odpovědí. Tyto palce dělají zmatek při dotazech těch, kteří se v dané problematice tak úplně neorientují a to je snad daleko horší než změna formátu. Důvěra je křehká věc a mně to celé začíná připadat jako záměr o zničení tohoto neplaceného a přitom docela odborného diskuzního fóra.

• 11. 3. 2019 8:45

jasná. (neregistrovaný) 91.139.11.---

Taky jsem ráno odpovídala na dotaz ohledně odstupného a během chviličky mi dal někdo palec dolů, přestože je moje odpověď správná. A teď chudák tázající. Nikdo jiný na dotaz nereagoval a on si nemůže být jistý, jestli jsem mu odpověděla správně. Ty palce by tu neměli být, protože očividně si na nich někdo léčí své komplexy.

• 11. 3. 2019 8:59

stana1 (neregistrovaný) ---.eurotel.cz

Dobrý den pani Jasná,
    vaše odpovědi v oblasti mezd jsou vždy A11, ale to bohužel ten, kdo na toto fórum zavítal s otázkou třeba poprvé, nemusí vědět a ten palec dolu je hodně matoucí. Proto prosím správce tohoto fóra, zda by mohl tyto palce odstranit a tím by zůstala jen možnost reagování na odpověď srozumitelnou písemnou formou. Děkuji

• 11. 3. 2019 8:53

alen1 (neregistrovaný) 91.228.45.---

Čím déle ta úprava prostředí a funkčnosti bude trvat, tím vyšší je pravděpodobnost, že kvalitní lidi definitivně odejdou.
    Od změny např. vůbec na BC diskuzi neodpověděla ani jednou VH (leda bych něco přehlédla), a to je pro BC forum opravdu velká ztráta.
    Ještě pár dnů a bude to pouze nezávazné forum "na pokec o daních", ale nic odborného.
    Jestli se úspěšnost BC diskuze měří počtem prokliků, tak samozřejmě je velmi úspěšné, protože cokoliv hledat, je nejen vyčerpávající, ale de facto skoro nemožné a kliknete nejméně 10x.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).