Za "osobní spotřebu" ho považuje dodavatel, reálně bylo použito pro získání příjmů, není problém to prokázat, nejsou to žádné neobvyklé položky, jen dodavatel je mamlas...
No jako mělo by to asi být pořízení zboží z EU, ale když je tam platné české DIČ?