Hlavní navigace

Vlákno názorů k dotazu Avon od EVA - Re: Avon PODLE ME HO JEKO AVONKA(DISTRIBUTORKA)NEPOTREBUJETE,NIKDY JSEM TAK...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 20. 3. 2006 14:14

    EVA (neregistrovaný)

    Re: Avon
    PODLE ME HO JEKO AVONKA(DISTRIBUTORKA)NEPOTREBUJETE,NIKDY JSEM TAK VYSOKY PRIJEM NEMELA NAD (15 000,-).

  • 21. 3. 2006 20:47

    Majka (neregistrovaný)

    Re: Avon
    Příjem ale není zisk. Příjem znamená zaplacené faktury + vaše provize. Zisk jsou příjmy - výdaje. Takže to by znamenalo neobjednat ročně za víc, jak 15.000 Kč. A to znamená tak něco přes 1.000 Kč měsíčně. To si myslím, že téměř každý distributor kosmetiky (Avon nebo Oriflame) objedná více.I když si objedná něco pro sebe.Tak jsem to aspoň pochopila od daňového poradce. A daňové přiznání se nemusí podávat, jestliže váš zisk nepřekročí 6.000 Kč ročně. Já jsem si živnostenský list nechala udělat, pracovnici na ŽÚ jsem řekla, že chci ŽL na prodej kosmetiky Avon a ona mi vystavila ŽL na předmět podnikání zprostředkování obchodu a služeb.Teď jsem si v diskusním fóru přečetla všechny ohlasy a podle nich by to zase bylo špatně.Už taky opravdu nevím. Je to můj vedlejší příjem, naštěstí neplatím zdravotní a sociální.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).