Hlavní navigace

Vlákno názorů k dotazu Pane Hakene, prosím... od Eva M. - moderátor fóra - Jano F.... Jano F., dovolte můj názor:* Ptejte se...

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 21. 9. 2006 8:05

Eva M. - moderátor fóra (neregistrovaný) 88.101.207.---

Jano F....
    Jano F., dovolte můj názor:
    * Ptejte se jako kdokoliv jiný. Vzhledem k situaci se prosím snažte odpovídat pouze k tématu a radši nedělejte dočasně ani vtípky. Mně by osobně nevadily, ale víte, jak to pak dopadá.
    * Pokud se do vás někdo začne navážet, tak na to nereagujte a hlavně na ty provokativní příspěvky nenavazujte vašimi dalšími odpověďmi! Jedině tak pak můžeme smazat provokace a nechat příspěvky k tématu.
    * Např. váš - jistě dobře míněný a celkem vtipný - příspěvek "Snad víte, pane doktore, kolik věcí se už vyřešilo v posteli :-) " celou diskuzi dosti zhoršil. U někoho jiného by to prošlo, ale u vás ne, tušíte proč ;-)
    * Pokud toužíte po anonymitě, tak se jednak můžete podepsat jinak a jednak se můžete přihlásit do internetu přes jiné připojení - třeba nouzově přes dial-up - a už nebudete tak snadno "vyhledatelná". Nicméně - já si u vás i u mnoha dalších vážím toho, že se podepisují pořád stejně a nemají potřebu měnit nicky, přestože se jim občas něco nepovede. Takže se přimlouvám - zůstaňte, kým jste.
    * Toto není oficiální názor za BC, je to můj osobní názor. Děkuji za pochopení.

• 21. 9. 2006 11:26

Jana F. (neregistrovaný) 83.208.141.---

Re: Děkuji
    Já děkuji vám, Evo M., máte v mnohém pravdu. Zatím nevím, co na váš pěkný příspěvek napsat, a nechci to psát sem :-) Jana F.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).