Hlavní navigace

Vlákno názorů k dotazu Finty, jak vnutit zboží od happy - Re: Finty, jak vnutit zboží omlouvám se.poprvé se zadařilo...

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 20. 11. 2006 16:56

happy (neregistrovaný) 213.220.215.---

Re: Finty, jak vnutit zboží
    omlouvám se.poprvé se zadařilo odeslat prazdnou zpravu-zkratka vždy je někdy poprvé:jako například firma Eurouninon
    zašle doporučeně na doručenku/na firemní adresu knihu/v našem případě Insolvenční zákon/ a protože doporučeně-někdo ze zaměstnanců v klidu podepíše převzetí-za chvíli zjistíte,že si nikdo nic neobjednal..a zapomenete-po čase se firma eurounion ozve a vyzve Vas k zaplacení dlužné částky....i vydáte se hledat zapomenutý balíček a když máte štěstí zjistíte že:cituji:"publikaci Vám zasíláme přímo,abyste mohli posoudit její obsah-nemůžete-li publikaci použít,vratte ji laskavě dobírkovou složenkou pokud možno do 30dnů....tolik výňatek.Vzhledem k tomu,že vlastníkem firmy je JUDr.je to dost podivná taktika a tak si od té doby dopisujeme,protože jsem nikde nenašla zákon podle kterého jsem "povinna" nechtěnou zásilku vrátit-na moji poslední výzvu ať mi JUDr.tedy prozradí podle kterého zákona povinna jsem zatím nikdo nereagoval-už je to pár měsíců a asi to tak zůstane,protože ani jiný advokát takovýto zákon nenašel a podle mne tento způsob prodeje příliš slušný není
    a před slečnami v supermarketech se tvářím ošklivě a zaneprázdněne-takže mne vynechávají-protože mne ani nestačí odchytit

• 20. 11. 2006 18:31

Eva M. (neregistrovaný) 85.207.166.---

Ano, pozor na zásilky od EUROUNION!!!
    Ano, s Eurounionem máme taky své zkušenosti , stejně jako pisatelka Happy z předchozího příspěvku. Na adresu naší firmy přišla doporučeně zásilka, tak jsem ji vyzvedla. Jak to bylo dál, se dočtete v kopii emailu, který jsem jim poslala - cituju doslova:

"Dobrý den,
    před časem jsme od vás dostali NEVYŽÁDANOU zásilku - knihu, pro níž jsme museli na poštu, což nás rozzlobilo a stálo nás to hodinu našeho času. Netušili jsme, co nám kdo posílá, proto jsme zásilku vyzvedli, jinak bychom ji na poště nechali. Dnes nám od vás došla jakási upomínka, že faktura není zaplacena a že pokud knihu nechceme, máme vám ji poslat zpátky. Ne, knihu OPRAVDU NECHCEME!!! Kdybychom ji chtěli, umíme si ji objednat a koupit sami. Nechápeme ale, proč bychom měli ztrácet další hodinu našeho času tím, že bychom knihu balili a pak s ní běželi znovu na poštu a vystáli tam frontu. Nechápu, proč nás tak obtěžujete. Neměli jste nám ji posílat. My o ni nestojíme, tak jestli chcete, tak se pro ni stavte po předchozí domluvě v naší kanceláři na adrese... A máte štěstí, že ta kniha jakožto nevyžádaná pošta neskončila dávno někde v kontejneru. Vaše jednání se nám zdá poněkud neetické a žádáme vás důrazně, abyste nás vyřadili ze svého adresáře a databáze!
    za firmu .... společník...

• 4. 2. 2008 14:40

Jirka - další obět (neregistrovaný) 89.24.65.---

Re: Ano, pozor na zásilky od EUROUNION!!
    Souhlasím s pisatelem. Dnes 4. února 2008 mi přišla podobná zásilka, akorát obsahem byl zákon o dph.

DŮRAZNĚ VŠECHNY ŽÁDÁM, pokud se stanou obětí těchto nekalých obchodních praktik, ať PODAJÍ PODNĚT K PROŠETŘENÍ NA MAGISTRÁT HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY, ŽIVNOSTENSKÝ ODBOR.

Pokud se jim tam sejde více stížností, budou to muset prošetřit.

• 2. 4. 2008 21:36

Lidka (neregistrovaný) 88.101.148.---

Re: Ano, pozor na zásilky od EUROUNION!!
    Souhlasím , také jsem obdržela podobným způsobem zásilku od fy Eurounion, nemáte k dispozici nějaký konkrétnější vzor podání výše uvedené stížnosti. Bohužel mě ve vzteku napadají pouze nelichotivé výrazy, které se však do stížnosti zcela určitě nehodí.
    Zároveň by mne zajímalo zda neznáte nějaký odkaz na internetu , kde by bylo více informací o těchto praktikách firmy Eurounion, nebo to rozlítí pouze pár jedinců a ostatní ochotně zaplatí ?
    Děkuji za odpověď

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).