Hlavní navigace

Vlákno názorů k dotazu Prosím paní "bdm"-prodej pozemku od bdm - Re: prosím paní "bdm"-prodej pozemku *** Nevím sice, jak...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 4. 7. 2007 10:08

    bdm (neregistrovaný) 217.196.220.---

    Re: prosím paní "bdm"-prodej pozemku
    *** Nevím sice, jak budete postupovat (kdy ta demolice? před prodejem?) ale co se týká pozemků a DPH, pak převod pozemků (vyjma stavebních) je osvobozeným plnění §56/3 ZDPH. Co se týká daně z příjmů, pak při prodeji jde pořizovací cena do nákladů §24/2/t ZDP - přečtěte, je tam toho víc. Daň z převodu nemovitostí hradí většinou prodávající (§8) ale podívejte se, jestli se nenajdete v nějakém osvobození (od §19 zákona o dani dědické,.....) ***

  • 4. 7. 2007 10:34

    Žaneta (neregistrovaný) 83.208.153.---

    Re: prosím paní "bdm"-prodej pozemku
    moc děkuju.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).