Hlavní navigace

Vlákno názorů k dotazu Zboží ze země mimo EU. od Jana - Re: Zboží ze země mimo EU-prosím-spěchá! >Prosím o radu....

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 31. 7. 2007 15:12

    Jana (neregistrovaný) 88.102.138.---

    Re: Zboží ze země mimo EU-prosím-spěchá!
    >Prosím o radu. Bylo pořízeno zboží ze země mimo EU.
    >Hodnota fa
    >se zadá do ÚE v cizí měně a kurzem dle ČNB podle
    >vystavení fa.
    >Ale co s vystaveným JCD - zboží nepodléhá DPH, ale
    >hodnota je
    >zúč.směnným kurzem. Co bude ve výkaze DPH??? Mám v tom
    >
    >zmatek, neboť to není pro mne běžná záležitost. Předem
    >děkuji.

  • 31. 7. 2007 16:59

    Barbara (neregistrovaný) 80.188.29.---

    Re: Zboží ze země mimo EU-prosím-spěchá!
    Co myslíte tím "nepodléhá DPH"?
    Na dovoz je tu dotaz každou chvíli, např.:
    http://business.center.cz/business/diskuze/zprava.aspx?id=340877

    Taky doporučuji §23 a §38 zák. o DPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).