Hlavní navigace

Vlákno názorů k dotazu OT: vedení účetnictví při MD, RD od Eva M. - Re: OT: vedení účetnictví při MD, RD Dobrý den,...

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 5. 3. 2008 11:21

Eva M. (neregistrovaný) 88.100.183.---

Re: OT: vedení účetnictví při MD, RD
    Dobrý den, ano, stíhala jsem, protože jsem MUSELA z finančních a existenčních důvodů. Ale bylo to dost náročné.
    Obecná odpověď na to asi neexistuje. Jestli budete stíhat, to záleží především na dvou faktorech: 1) jak rozsáhlé a pracné účetnictví to bude 2) jak (ne)klidné a (ne)spavé dítě budete mít.

Já jsem to řešila tak, že jsem si našla naprosto skvělou paní na hlídání, nejdříve chodila na 4 hodiny denně, pak na 5 a pak na 6 hodin. V té době jsem pracovala v kanceláři, objížděla klienty atd. Samozřejmě to znamenalo vydělat i na tu hlídací babičku. Ale zvládlo se to. A ta hlídací paní je už léta cosi jako naše "babička", vídáme se dodnes, ačkoliv tomu mému "miminku" bude letos už 12 let :-) a samozřejmě ho dávno nehlídá, ale navštěvujeme se.

Přeju Vám zdravé děťátko, hodně radosti s ním a ať to všechno zvládnete. A pokud budete hledat paní na hlídání, hledejte ji s dostatečným časovým předstihem, shánějte doporučení, reference.

• 5. 3. 2008 11:26

alice (neregistrovaný) 194.145.182.---

Re: OT: vedení účetnictví při MD, RD
    Děkuji za odpověď a přeji pěkný zbytek dne. :-)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).