Hlavní navigace

Vlákno názorů k dotazu Likvidace bez vazby-POHODA od ija - Re: likvidace bez vazby-POHODA Chcete smazat fakturu? Pak použijte...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 12. 6. 2008 11:56

    ija (neregistrovaný)

    Re: likvidace bez vazby-POHODA
    Chcete smazat fakturu? Pak použijte Ctrl-Del, jen si musíte pohlídat číslování, abyste neměla v řadě přeskočené číslo.

    Likvidace bez vazby - to je jen úhrada faktury, aby ve sloupečku K likvidaci vyskočilo 0,00Kč

  • 12. 6. 2008 12:55

    Lv. (neregistrovaný)

    Re: likvidace bez vazby-POHODA
    moc nerozumím otázce?? Chcete zlikvidovat fakturu tak ji musíte zaplatit pokladnou nebo bankou.Pokuj se jí chcete zbavit - vystavila jste ji omylem, tak ji smažte v horní liště v nabídce.Pak si opravte číslování fa. ať nemáte vynechané číslo.Pokud chchte aby se vám nezobrazovala v nabídce k likvidaci musíte u faktury odpotvrdit - k likvidaci "nezaškrtnout"

  • 12. 6. 2008 14:28

    Ivana2 (neregistrovaný)

    Re: likvidace bez vazby-POHODA
    >>>prosím jak udělat likvidaci bez vazby potřebuju aby
    >>>mi
    >>>fa zmizela z knihy, nějak mi to nejde?? děkuji za
    >>>odpověď.
    >>
    >>Chcete smazat fakturu? Pak použijte Ctrl-Del, jen si
    >>musíte pohlídat číslování, abyste neměla v řadě
    >>přeskočené číslo.
    >>
    >>Likvidace bez vazby - to je jen úhrada faktury, aby
    >>ve
    >>sloupečku K likvidaci vyskočilo 0,00Kč
    >
    >moc nerozumím otázce?? Chcete zlikvidovat fakturu tak
    >ji musíte zaplatit pokladnou nebo bankou.Pokuj se jí
    >chcete zbavit - vystavila jste ji omylem, tak ji smažte
    >v horní liště v nabídce.Pak si opravte číslování fa.
    >ať nemáte vynechané číslo.Pokud chchte aby se vám
    >nezobrazovala v nabídce k likvidaci musíte u faktury

    >odpotvrdit - k likvidaci "nezaškrtnout"

    mám fa zadanou v Kč aby mi sedělo DPH ale úhrada je v EUR jenže když ji nemám zadanou v EUR tak mi v při likvidaci vyskakuje zadat správně částku a nejde mi to spárovat s fakturou tak sem zadala ručně úhradu ale fa mi stále visí jako neuhrazená! proto jsem chtěla zkusit likvidaci bez vazby.

  • 12. 6. 2008 14:31

    Ivana2 (neregistrovaný)

    Re: likvidace bez vazby-POHODA
    je to fa od české firmy ale v EUR , nešla mi zadat podle nich tak jsem ji zadala jen v Kč a EUR tam neuvádím ale pak je problém s bankou vyskakuje mi částka v Kč.

  • 12. 6. 2008 18:46

    Lv (neregistrovaný)

    Re: likvidace bez vazby-POHODA
    Už dlouho faktury v EUR nedělám ,ale pokusím se zapátrat a snad to dáme dohromady.Nejdříve musíte v globálním nastavení - cizí měny zaškrtnout používat cizí měnu tak musíte mát zadáno jaký kurz používáte a předkontace kurzového rozdílu zisku nebo ztráty.Fa musíte zadat v EUR aby se vám také v EUR s bankou spárovala a ten kurzový rozdíl který vám tam vznikne musí jít na tu vámi zadanou předkontaci.Nepamatuji si když jsme nakupovali z EU, že by se mi nepárovali fa. a vyskakovaly nedoplatky nebo přeplatky ten zisk z kurového rozdílu nebo ztrátu musíte také zaúčtovat, možná to říkám špatně.Ale klidně se obraďte na SERVIS POHODA vždycky mi přesně poradili jak danou situaci vyřešit a podrobně mě navedli klidně i meilem.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).