Re: Ukončení PP ve zkušební době
************ Výpověď mu nedáváte, pouze oznámení o skončení pracovního poměru dle §48/odst.1/písm.d, a dala bych to písemně.
Re: Ukončení PP ve zkušební době
A proč by nedávali, když chtějí ať dají, určitě vědí, že začíná běžet 2 měsíce výpovědní lhůta, jinak by pojem výpověď nepoužívali, nejsou televizi.
Re: Ukončení PP ve zkušební době
Souhlasím, jenom dodám, že dle zkušeností je lepší mu dát rozvázání PP před skončením jeho směny, aby náhodou náhle "neonemocněl"
Re: Ukončení PP ve zkušební době
zrušení PP ve zk.době můžete provést jako zaměstnavatel kdykoliv ve zk.době,(pokud není PN), zásadně písemně, dle § 66 ZP, doručte osobně, nebo poštou, nejlépe osobně na konci směny, ty tři dny je sice dle ZP,ale nedodržení není sankcionováno neplatností.
Re: Ukončení PP ve zkušební době
zrušení PP ve zk.době můžete provést jako zaměstnavatel kdykoliv ve zk.době,(pokud není PN),ale tento zákaz platí pouze pro prvních 14 dnů pracovní neschopnosti, po tomto dni může být zrušen PP i v době PN