Hlavní navigace

Vlákno názorů k dotazu Kontroly FU od Maxx - Re: kontroly FU To záleží, kde máte sídlo. Kdysi...

 • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 21. 7. 2011 20:49

  Maxx (neregistrovaný) 89.103.68.---

  Re: kontroly FU
  To záleží, kde máte sídlo. Kdysi jsem měla odkaz na stránky s četností kontrol podle jednotlivých FÚ. Např Praha - jednou za 100 let.
  Teď to honem nemůžu najít.
  Já vedu účto už 10 let, za tu dobu jsem měla jedno vytýkací řízení na DPH (nový plátce hned s vratkou) a to od "menšího" FÚ. Ty velké zatím nic.... ťuk, ťuk... " Asi moc nevyčuhujem z řady"

 • 22. 7. 2011 11:37

  kkk (neregistrovaný) 46.13.61.---

  Re: kontroly FU
  http://www.terrinvest.cz/sqlcache/financni-urady-analyza-2011-tisk.pdf

 • 24. 7. 2011 13:40

  asa (neregistrovaný) 89.24.199.---

  Re: kontroly FU
  vedu více firem a mám kontroly každý rok, dělala jsem prodejce PHM a ten si vystavoval bokem faktury, dostavil se u mě předčasný přechod, zvýšený tlak, ale pro mě to nakonec dopadlo dobře, teď jsem měla DE na kontrole v Kadani dvou let a proběhlo to bez problémů, ale já sama bych spoustu věcí, když jsem na to koukala zpětně nepustila jako kontrolor FU, ale to je asi tím stresem.Ono se s tím po odevzdání stejně nedá nic dělat. Mám zkušenost, že nejlepší je jim to moc nekomplikovat,vyjela jsem jim hospodaření a k tomu jenom výdaje a příjmy, žádný prkotiny kolem jako převody a tak podobně , co nejjednodušší a paní jenom vrněla, prej že tak přehlednou daňovou evidenci tam za ty leta ještě neměli. Ale kolegyni se stalo, že přeházela na pokladně doklady a nešly za sebou a ta jí řekla, že odejde , že se v tom nebude hrabat , takže se snažit co nejvíce jim vyhovět, tu práci jim zpříjemnit, hezky se usmívat a hned se na Vás dívají jinak a leccos se dá ukvákat. Přeji všem hezký den.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).