Hlavní navigace

ASPEKT HM, s.r.o.

Sdílet

Daňová, účetní a auditorská kancelář

Máte-li technické problémy s vyplňováním, stahováním nebo tiskem formulářů stažených z tohoto serveru, kontaktujte správce této služby mailem na adrese priznani@aspekt.hm. Mailovou odpověď garantujeme do 2 pracovních dnů. V akutních případech lze též využít telefonické podpory v pracovních dnech 8.00–16.00 na telefonním čísle 315 729 029. Potřebujete-li pomoci s daňovými a účetními problémy, kontaktujte daňové oddělení společnosti ASPEKT HM. Zde bude možné si smluvit placenou konzultaci.

Chcete-li pořídit vícenásobnou licenci přístupu k šablonám, přejděte na výběr balíčku, nebo nás kontaktujte emailem na adrese priznani@aspekt.hm

Profil

Kancelář poskytuje komplexní služby v oblasti učetnictví, daní, auditu a ekonomicko-právního poradenství. Své služby poskytuje v kancelářích v Praze, Kralupech n. Vlt. a v Bratislavě. Kancelář využívá všech výhod moderní komunikace (komunikuje maily, poskytuje služby na internetu), čímž snímá ze svých klientů maximum starostí v oblasti daní a učetnictví.

Kontakt

ASPEKT HM, s.r.o.
Palackého nám. 90
Kralupy nad Vltavou
Pobočka Praha:
Za Strahovem 339/20
Praha 6, Břevnov
Pobočka Mělník:
Krombholcova 564/34
Mělník

aspekt@aspekt.hm
www.aspekt.hm

mgr. Martin Štěpán, daňový poradce, auditor, martin.stepan@aspekt.hm
ing. Libor Holý, auditor, libor.holy@aspekt.hm
ing. Dana Všetičková, daňový poradce, dana.vsetickova@aspekt.hm
ing. Jan Vlach, daňový poradce/Bratislava, jan.vlach@aspekt.hm

Nejčastější dotazy k šablonám

Jak vyplním uzamčené buňky? Šablona po mě vyžaduje heslo.

Šablony jsou připraveny s velkým množstvím vzorců a závislostí. Aby nebyly tyto závislosti porušeny a aby bylo chráněno know-how autorů šablon, jsou buňky se vzorci uzamčené. K úplnému vyplnění šablony postačuje zadání hodnot do odemčených buněk (zpravidla první výskyt primárního údaje) a zbytek se doplní sám.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).