Hlavní navigace

Nehledejte nejlepší investiční příležitost. Máte ji doma!

  • Máte volné finanční prostředky a přemýšlíte, jak je využít? Nejlepší volbou je investice do vlastního bydlení.

Sdílet

Mnoho lidí volí uložení volných peněz do banky pomocí tradičních spořicích účtů s domněním, že se peníze zhodnotí. Sice se jedná o způsob téměř bez rizika, ovšem nabízený roční úrok kolem 1 % nepokryje ani meziroční inflaci přesahující 2 %.

Přestože většina lidí má možnost investovat alespoň pár stovek korun měsíčně, nedělá to. Investování nerozumí, a tak se mu často vyhýbají. Což je velká škoda, protože pověra, že investování je jen pro bohaté a zkušené, už dávno neplatí.

Odborníci doporučují investovat volné finanční prostředky do akcií, fondů, dluhopisů či nemovistí. Ovšem v této nejisté době je třeba investici dobře promyslet, porovnat výnos na úkor rizika a likvidity. Pokud budete patřit mezi šťastlivce, kteří zvolili správně, dostanete se i na 7 % ročně při dlouhodobém investování.

Investujte do zateplení stropu, výnosnost až 20 % ročně

Lidé mnohdy zapomínají na to, že jednu z nejlepších investičních příležitostí mají doma. Vhodný způsob pro zhodnocení svého majetku představuje například výměna oken nebo zateplení stěn a fasád. Ovšem zde se návratnost investice pohybuje kolem 20 až 30 let. Oproti tomu zateplení stropu rodinného domu je značně výhodnější. Plocha stropu patří mezi největší v domě. Ve stropu nejsou žádná okna ani velké otvory, takže izolace má velký účinek.


Zateplení stropu izolací MAGMARELAX

Lidé mnohdy zapomínají na to, že jednu z nejlepších investičních příležitostí mají doma. Vhodný způsob pro zhodnocení svého majetku představuje například výměna oken nebo zateplení stěn a fasád. Ovšem zde se návratnost investice

 pohybuje kolem 20 až 30 let. Oproti tomu zateplení stropu rodinného domu je značně výhodnější. Plocha stropu patří mezi největší v domě. Ve stropu nejsou žádná okna ani velké otvory, takže izolace má velký účinek.

Proč zaizolovat strop domu?

  • výnosnost investice dosahuje až 20 % ročně
  • ušetří až 30 % nákladů ročně za vytápění
  • návratnost investice 4 – 5 let
  • záruka až 15 let

Zateplení stropu trvá zhruba 3 hodiny, probíhá bez hluku a bez nepořádku. Před dům přijede izolační vůz, který dopraví izolaci hadicí přímo do prostoru. Foukanou izolaci MAGMARELAX® je vhodné použít jako dodatečné zateplení stropních konstrukcí, zejména duté stropy, volné plochy nevyužitých půd či ploché duté pultové střechy.


Realizační auto před domem

Ukázkové příklady zrealizovaných zákazníků

Manželé Pokorní, Ústí nad Labem, rodinný dům z roku 1938

Petr Dočekal, Tábor, řadový dům z roku 1967

Jaroslava Dobrovolná, Šumperk, dům z roku 1985, zateplená fasáda

Stropní konstrukce dutý trámový strop rovná pultová střecha hurdiskový strop

Počet vytápěných podlaží

1

2

2

Velikost půdy

98 m2

69 m2

100 m2

Zdroj tepla

plyn

uhlí

elektřina, dřevo (krb)

Roční náklady na vytápění

28 000 Kč

23 000 Kč

48 500 Kč

Zvolené opatření

zateplení foukanou minerální izolací MAGMARELAX®

zateplení foukanou minerální izolací MAGMARELAX®

stropní systém MAGMARELAX® + stropní systém MAGMARELAX®

Cena za zateplení

52 600 Kč

46 000 Kč

187 000 Kč

Roční úspora za vytápění

29,00%

28,30%

31,00%

8 100 Kč

6 500 Kč

15 000 Kč

Roční výnosnost investice

15,40%

14,10%

8,00%

Zateplení neodkládejte, právě teď je ta nejvhodnější doba

Připravíte se tak na nesnesitelná horka, která nás v létě provázejí. Izolace stropu zamezí pronikání tepla do domu a zvýší tak komfort bydlení v místnostech pod střechou. Rozdíl teplot ve vašich místnostech ucítíte okamžitě po zateplení stropu.

Izolace stropu patří k mimořádným investičním příležitostem. Objednejte si ještě dnes nezávaznou prohlídku vašeho domu a nechte si spočítat zdarma předběžnou kalkulaci vč. výnosnosti investice.

Více na www.magmarelax.cz nebo na telefonu 800 100 533

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).