Re: Ukončení prac. poměru
Takže ohledně nemocenské-pracovní poměr končí 31.1.2013-je nemocný od 28.1.2013 - první 3 dny je zadarmo, uvedete ve výplatě -24 hodin a 31.1. má nárok na náhradu za 8,0 hodin ve výši 60% VZ. Po ukončení 1.2. nedostane od Vás nic-není již zaměstnancem a pokud bude nemocný i po 21. dnu náhrad, tak Vám přinese neschopenku + lístek na peníze a vy s uvedením rozhodných období odešlete na OSSZ. Tak to bude to té doby, než bude uschopněn.
Nic s nim nesepisujte, končí výpovědní dobou.
Za leden má nárok /pokud máte 4 týdny/ na 1,5 ŘD.
-odstupné - ve výplatě za měsíc leden 2013 - 4 měs. - počítá se z průměru jako má na dovolenou násobeno prům.počtu dnů za měsíc 21,74 a tato částka se násobí jeho pracovní dobou/např. 40,0) a máte odstupné za jeden měsíc krát 4 a je celkem odstupné.
Re: Ukončení prac. poměru
Moc Vám děkuji za názory. S tou dovolenou - v lednu dobíral 12 dnů staré dovolené,tím neodpracoval 21 dnů, takže asi nárok na dovolenou za leden mít nebude, že?
A s tím ukončením k 31.1.2012 - nemusíme opravdu sepisovat nějaký souhlas s tím, že přestože je na nemocenské, tak ukončuje prac. poměr? Neprodlužuje se prac. poměr automaticky o dobu nemocenské?
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.