Hlavní navigace

Vlákno názorů k dotazu Pracovní náplň? od Kara - Re: Pracovní náplň? Pracovní náplň jsou úkony, které máte...

 • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 26. 4. 2013 15:03

  Kara (neregistrovaný) 95.82.152.---

  Re: Pracovní náplň?
  Pracovní náplň jsou úkony, které máte dělat při vykonávání svého druhu práce, který máte sjednaný ve smlouvě. Když např. máte druh práce mzdová účetní, tak náplní práce mzdové účetní je výpočet mezd, evidence neschopenek, vystavování a zasílání různých hlášení na různé úřady apod. Nemohou Vám přikázat, že půjdete dělat třeba údržbu chodníků kolem provozovny nebo že půjdete dělat skladnici, to jsou jiné druhy práce.
  Takže - upřesňují Vaši pracovní náplň v rámci Vašeho sjednaného druhu práce nebo po Vás chtějí jiný druh práce, než máte sjednaný?

 • 27. 4. 2013 13:57

  VeronikaNekv (neregistrovaný) 91.237.238.---

  Re: Pracovní náplň?
  No je to vlastně jiný druh práce než mám v pracovní smlouvě, ale je fakt, že už při nástupu jsem dostala pracovní náplň a tam i kromě sjednané práce byl i jiný druh práce, který nemám v prac. smlouvě, ale to se dalo zvládat, tak jsem nic neříkala, ale teď pořád přidávají, takže to vlastně můžu odepřít a neměla bych z toho mít žádný postih že?

 • 28. 4. 2013 17:18

  Kara (neregistrovaný) 80.90.128.---

  Re: Pracovní náplň?
  Pokud jste vykonávala jiný druh práce než který jste měla sjednaný v pracovní smlouvě, tak je to, jako kdybyste na jeho sjednání přistoupila. Ale bez něčeho konkrétnějšího (co děláte, co máte sjednané a co jste dělala a co po Vás chtějí teď) nemůžu posoudit.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).