Re: pokračující exekuce
Musíte kontaktovat bývalou mzdovku zaměstnance a požádat o doplnění informací o exekuci. Pak napsat exekutorům, že zaměstnanec u vás nastoupil. Podle pořadí doručení exekučního příkazu prvnímu zaměstnavateli určite pořadí pro srážky a začnete srážet.
Re: pokračující exekuce
Tak to jste si myslela špatně. Vy máte POVINNOST do 8 dnů od nástupu zaměstnance oznámit exekutorovi nástup zaměstnance do PP. Při nesplnění hrozí pořádková pokuta až do výše 50 000,-Kč. Tuto povinnost má i zaměstnanec.
Re: pokračující exekuce
Ještě, že jsem se obrátila na zdejší fórum. To, že mám čekat, mi řekly 2 mzdové účetní. Mám zatím částku srážky každý měsíc deponovat na účtu, než obdržím exekuční příkazy a pak celou částku odvést na účet exekutora podle pořadí exekucí?