Re: zapomněla jsem za prosi. vyplatit pr
jelikož 700 Kč v průměru na dovolenou neudělá zas až tak velký problém (možná tak 1 - 2 Kč navíc/hod.? - záleží, kolik měl odpracovaných hodin v Q), bych vyplatila tuto odměnu v lednové mzdě (samozřejmě o tom musí vědět nadřízený, nevím, jak máte peníze na mzdy ošetřené)
Re: zapomněla jsem za prosi. vyplatit pr
opravu si dovedu představit někdy v polovině ledna a ne na začátku února, kdy se začínají dělat výplaty za leden
při odměně 700 Kč bych se snažila nepřidělávat si práci a dala bych to do lednové mzdy (opravdu to s průměrem nic moc neudělá)
na takovouto chybu by se mělo přijít při kontrolách mezd, ale když už se to stalo a řeší se to s takovým zpožděním, tak bych šla nejschůdnější cestou
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.