Re: nárok na dovolenou PPM
Projděte si historii, je to tu dnes a denně vysvětlováno. Jinak § 211 až 223 zákoníku práce. Pokud vám něco konkretního nebude jasné, pak se zeptejte.
Re: nárok na dovolenou PPM
Jestli nastoupí na MD v září, tak bude mít nárok na celoroční dovolenou, protože bude mít víc jak 60 "odpracovaných" dnů. Krácení asi o 3 - 4/12. Jak vyjde dovolená v příštím roce, můžete spočítat, až budete znát přesná data. Jak říkáte, škoda času.
Re: nárok na dovolenou PPM
děkuji moc právě že nám šlo o to krácení té dovolené kvůli té nemocenské jak budeme mít přesné datumy, pak už spočítáme přesně
Re: nárok na dovolenou PPM
Vše, co vám napsala paní Líba, je tady už tisíckrát. Takže máte pravdu, škoda času všech, co stále odpovídají na tytéž dotazy, protože tazatelé šetří svůj čas, bez ohledu na čas odpovídajících. Zkuste si přečíst taky pravidla tohoto fóra.