Re: prodej bytu - vícenáklady
Aha - tak to opravdu nula od nuly pojde .... já tu dnes připravoval všechny účty (lepil je na A4) - kvůli daňove uznatelným výdajům - údržba a opravy ...a mám toho už plný kecky... to se opravdu nevyplatí.... mimochodem katka2 opět zabodovala! děkuji!
Re: prodej bytu - vícenáklady
Pokud se jednalo o ústní smlouvu podle NOZ, tak by se u studentek mohlo jednat o příjem z jednorázové činnosti, který by byl od daně v této výši osvobozený. Nemusely by podávat jen kvůli němu DPFO ani by nemusely tento příjem danit.
Ale jak bylo psáno, pokud byste si chtěl dát tento výdaj do daňových výdajů k § 10, tak se bez papírování neobejdete.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.