Re: Promlčené pohledávky v DE
Předem děkuji. Bohužel ani jedna z možností se na mě nevztahuje - je to faktura vystavená na občana - osobu nepodnikající a žijící bez jakéhokoliv soudního řízení. Takže já mám dodanit za co jsem nedostal zaplaceno a nikdy ani nedostanu - tak to je fakt TOP1 a ještě za to dostanu pokutu a penále. Hledám jakoukoliv možnost - neporadíte?
Re: Promlčené pohledávky v DE
Jednu ne příliš obvyklou radu jsem četla v poradně na stránkách společnosti ADAR. Zkuste konzultaci u nich, ale musíte jim sdělit všechny informace vč. toho, zda jste pohledávky uvedl tabulce v Přiznání k dani z příjmů FO 2014 a zda chcete tyto pohledávky vyřadit či co s nimi chcete udělat. Zvažte placenou konzultaci u daňového poradce.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.