Re: Sleva student kombinované studium
>Dobrý den,
>prosím o radu, náš zaměstnanec - student VŠ
>kombinované studium má nárok na slevu na studenta? Nějak to
>nemůžu dohledat, našla jsem, že střední škola ne, ale jak
>je to u vysoké?
kolik je mu roků?
>
>a pak ještě jeden dotaz, syn naší zaměstnankyně udělal
>v červnu závěrečné zkoušky, nyní má brigádu, může si
>ona ještě uplatnit slevu na dítě během prázdnin nebo to
>končí červnem?
závěrečná zkouška - na jaké škole? Pojem "brigáda" Z8k. pr. nezná - co má sjednané (od kdy do kdy) - DPP (do nebo nad 10tis.Kč/ hr.), DPČ, PP?
>Děkuji
Re: Sleva student kombinované studium
Ok děkuji, myslela jsem si to, jen mě zmátlo to kombinované studium. A když teď v červnu udělal státnice, slevu má už jen v červnu nebo i v měsíci následujícím? řekla bych, že červen je konec.
a ten druhý, bylo to odborné učiliště a udělal závěrečnou zkoušku plus praktické.
Re: Sleva student kombinované studium
Takže ten druhý bude mít statut studenta do 31.8., pokud nebude mít po celý prázdninový měsíc příjem, ze kterého se odvádí SP. Takže pokud bude v červenci i srpnu pracovat jen na DPP do 10ti tisíc, je nárok na zvýhodnění za červenec i srpen. Kdyby ale 1.8. nastoupil do pracovního poměru, tak zvýhodnění jen za červenec.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.