Hlavní navigace

Vlákno názorů k dotazu FÚ - jak požádat o neplacení zálohy daně od .. - Re: FÚ - jak požádat o neplacení zálohy...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 10. 11. 2017 11:34

    .. (neregistrovaný)

    Re: FÚ - jak požádat o neplacení zálohy
    OT. Zajděte za svým správce daně s kyticí a prosbou o konzultaci. Protože co FÚ, co správce daně, to odlišný názor. Setkala jsem se s informacemi, že zálohy, které již měly být zaplaceny, se nesnižují - ale i s informacemi, že je někomu (nepodložená informace) snížili a to i zpětně. Toto je zcela neprofesionální rada, pokud chcete profi radu, pak by bylo lepší si ji zajistit od daňového poradce, který z titulu své profese ovládá Daňový řád na 100%.

  • 10. 11. 2017 13:37

    Jan S. (neregistrovaný)

    Re: FÚ - jak požádat o neplacení zálohy
    OT. Nebude kytice vnímána jako korupce? V Praze asi na tento typ stimulací koukají přísněji. No, na daňaře bohužel nemám, jsem zatím rád, že jsem ještě neskončil v insolvenci. Chtěl jsem právě získat nějaké předběžné informace, abych věděl, jak vlastně s úředníkem komunikovat a co od něj očekávat, až za ním zajdu. Pravda je, že na OSSZ a ZP byli docela vstřícní a dalo se s nimi normálně mluvit, ale z FÚ mám trochu vítr, mají takovou dost drsnou pověst.

  • 10. 11. 2017 20:04

    katka2 (neregistrovaný)

    Re: FÚ - jak požádat o neplacení zálohy
    To máte jako všude, i na fú se najde hodná osoba i kráva nebeská.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).