Re: Dodanění závazků - FP splatnost 5 le
Děkuji, převzala jsem firmu, která vznikla rozštěpením z jiné (původní se rozštěpila na 2 části) a tato nová, kterou jsem převzala má převzatou neuhrazenou přijatou fakturu za 1 milion, která je vystavena podnikající fyzickou osobou (nynějším jednatelem s.r.o.).
Re: Dodanění závazků - FP splatnost 5 le
Paní Alen, já mám stejný problém - a sice, jedná se o faktury, kterými nynější společník prodal ze své FO zásoby a majetek na nově vzniklé s.r.o. Nevím, proč nevyřešil jiným způsobem ... Ale prostě ty faktury tady jsou - a také s dlouhodobou splatností. Je nějaké řešení, co s tím? Jedná se o velkou částku, takže jednorázové zaplacení nehrozí, navíc dříve nebylo zaplaceno i z toho důvodu, že by FO hodně danila a měla velké odvody pojištění. Teď mi to tu trčí a já nevím, co s tím.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.