Re: Změna výplatního termín
nelamte si s tím moc hlavu, lidi budou rádi, že dostanou prašule dříve,
stačí pís. informace dle § 37 odst. 1, písm.f) zák. práce.To. že někdo kdysy zapracoval do pr. smluv i výpl. termín byla kapitální chyba, představte si šťourala, který je schopen kritizovat zam-tele, že nedodržel výpl. terím dle p.smlouvy a vyplatil mu peníze dříve.I tací kreténi se najdou.
Re: NÁVRH??????
podle mého názoru to nelze, neboť odst. 5 ukládá povinnost seznámení zaměstnance s int.normami, pak se změnami, čili z toho bych dovozoval, že by měl každý z nich obdržet pís. informaci.Může se stát, že kontrola, o které píšete, bude kontrolovat os. svazek zam-ce a nebude tam tato pís. info a prolém a naopak, když máte 100 zam-ců, tak kopírovat seznam do všech svazků je asi problém, takže bych to řešil stručnou pís. info každému.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.