Děkuji za bleskovou odpověď.
Takže jednatel nemá žádnou možnost rozhodnout, že je prostě určitý měsíc zaměstnanci nepřizná a ve směrnici to tedy ošetřit nelze ani nějakou jinou formulací?
Omlouvám se, ale vedení na mě tlačí a já jsem se ještě nesetkal s tím, že by stravenky chtěl někdo využívat jako postih.
Poskytnout přestávku na jídlo a oddech je jedna povinnost a umožnit stravování je povinnost druhá. Nemohu jednu povinnost přebíjet druhou.
Stravenky jsou pouze jedna z možností, jak zaměstnavatel svoji zákonnou povinnost umožnit stravování plní, proto jsem se ptala na ty ostatní (PP na dobu určitou).
O zajištění jídla či stravování tu řeč nebyla.
http://www.suip.cz/otazky-a-odpovedi/pracovnepravni-vztahy/pece-o-zamestnance/stravovani-zamestnancu
zřejmě nerozumím vašemu dotazu
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.