Děkuji, ale dovoluji si upřesnit mou otázku: Mohu část služeb v pronajatém bytě (doba pronájmu na 1 rok) shrnout do paušální platby dle zák. č. 67/2013 Sb. § 9 odst. 1) a část služeb (v mém případě pouze spotřebu elektřiny) dát jako zálohovou platbu dle zák. č. 67/2013 Sb. § 4 odst. 1) ??? V zákoně č. 67/2013 Sb. to není specifikováno, takže by to asi mělo být dovoleno. Ale nejsem právník, takže prosím o potvrzení, že to tak mohu udělat. Děkuji.
Můžete jen doufat, že se po Vašem doplnění dotazu ozve nějaký právník či specialista na danou problematiku. Jediný specialista na tuto problematiku, o kterém vím že se podobnou problematikou zabýval zde na diskuzi účetních, zde přestal být aktivní cca v březnu minulého roku při změnách spolu s dalšími odborníky ... Nyní si povídá na jiném fóru. Sama právník, ani specialista v této věci nejsem, takže si nedovolím potvrzovat, co potřebujete vědět.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.