Hlavní navigace

Vlákno názorů k dotazu Nesplnění zákonné registrace k DPH od Eva - Re: Nesplnění zákonné registrace k DPH Já to nechápu,tak...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 10. 5. 2006 12:59

    Eva (neregistrovaný)

    Re: Nesplnění zákonné registrace k DPH
    Já to nechápu,tak je to zákonná registrace, tak proč to nesplnila? S tím samozřejmě nic,zaplatit. Bez divení.

  • 10. 5. 2006 13:33

    J. (neregistrovaný)

    Re: Nesplnění zákonné registrace k DPH
    Je to strašné, ale chápu to, také mám takového jednoho podnikatele, který se pohybuje cca 800.000 - 999.000,-Kč a vidím ho jen jednou do roka v březnu a vždy trnu, zda též neprošvihnul registraci.
    Dalšímu takovému jsem v prosinci řekla, že překročil limit a že je nutné se registrovat - vše mi odkýval a můj následný dotaz jak proběhla registrace odpověděl že hladce a já to pustila z hlavy(to byl prosinec), a když jsem mu v dubnu vystavovala jeho první letošní fakturu tak mi bylo divné, že není na netu v registru, tak jsem mu řekla ať mi donese osvěčení o registraci a on řekl, že tam prosinci sice šel, ale nedošel a pak už na to zapomněl. Naštěstí neměl nic vyfakturováno. Též šel okamžitě na kontrolu. A na té zase nechápali, že nemá žádné přijaté a ani vydané doklady za rok 2006 a že přešvihl limit k registraci DPH.

    PROSTĚ na to kašlou (mají jiné starosti) a já je chápu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).