Hlavní navigace

Vlákno názorů k dotazu ZKOUŠÍM ZNOVU-reklama 2006 a DPH od LeaX - Re: ZKOUŠÍM ZNOVU-reklama 2006 a DPH Píšete poněkud nesrozumitelně,...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 24. 2. 2007 15:26

    LeaX (neregistrovaný) 83.208.40.---

    Re: ZKOUŠÍM ZNOVU-reklama 2006 a DPH
    Píšete poněkud nesrozumitelně, proto jste se nedočkala odpovědi. Příspěvek to má být asi výnos (?)
    Dodavatel vás vyzval (?) - kdo poskytuje reklamu? Vy jste subdodavatel dodavatele?
    Jak ošetřeno smluvně? Nevíte kdy a za kolik poskytujete?
    Když to zkusím zrekapitulovat:
    poskytnuta reklamní služba v 2Q/2006, konkrétní výše částky zjištěna teď (předpokládám, že nejde o přefakturaci - tam by to bylo jednoduše dle § 21/7/j ZDPH).
    DUZP u služby se řídí § 21/6/a ZDPH - tj. dnem vystavení DD nebo poskytnutím. Zde poskytnutí předchází DUZP, takže 31.12.2006.

  • 24. 2. 2007 16:11

    j (neregistrovaný) 85.71.73.---

    Re: ZKOUŠÍM ZNOVU-reklama 2006 a DPH
    Tak to se omlouvám, že je to nesrozumitelné... Je to trochu zamotané. Pokusím se objasnit:
    Pro nás je poskytnutí reklamy výnos. Inzerujeme ve spoustě novinách a poutačích za nemalé částky, součástí inzerce je i poskytnutí reklamy na vrata našeho dodavatele. On pak na základě svého marketintgového konceptu stanoví částku, kterou mu máme fakturovat, je to vlastně přefakturace naší reklamy. Částku nám oznámili v únoru.
    Takže?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).