Hlavní navigace

Vlákno názorů k dotazu Kontrola FU od Jana - Re: Kontrola FU Kontrola chodí z toho úřadu,kde jste...

Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

• 28. 3. 2007 15:19

Jana (neregistrovaný) 195.47.90.---

Re: Kontrola FU
    Kontrola chodí z toho úřadu,kde jste přihlášený,nejdříve vám přijde dopis,kde vás informují,že provedou kontrolu,kdy a co si máte přinést,já mám zkušenost,že když se s nimi domluvím,přijdou oni k nám. Řeknou vám dopředu,teré období budou kontrolovat,protože s ním už nic neuděláte,většinou chodí když se stanete plátcem DPH a chcete odpočet,to kontrolují jen to,co se DPH týká,jinak přijdou na normální kontrolu.Vy jim předložíte doklady,abyste dokázal příjmy a výdaje a když najdou chybičku,tak vám to opraví,dodaní a vy to doplatíte,eventuálně zaplatíte penáleMyslím, pokud neděláte vyloženě nějaké vylomeniny,že se bát nemusíte. Já je měla už 3x a nikdy problém nebyl,stejně mohou kontrolovat jen to co jim dáte,proto je dobrý mít všechny doklady po ruce,jsou to taky jenom lidi a když vy jste v pohodě,a jste slušný k nim,tak se domluvíte.Ale je fakt,že se kontroly bojíme všichni.Samozřejmě,kdyby měli podezření na nějakou trestnou činnost,tak vás můžou překvapit i z ulice,ale na to nevypadáte

• 28. 3. 2007 15:45

p (neregistrovaný) 89.185.227.---

Diky! Uklidnila jste mne. Hlaseny jsem ovsem v Praze- Takze by z Prahy prijeli do Ostravy??? Nebo bych ja musel do Prahy?Coz by mi tedy nevadilo... Mam tady v Ostrave restauraci. DAP budu letos podavat poprve... nejsem pl. DPH. Ale mozna budu ve ztrate.

• 28. 3. 2007 16:35

Jana (neregistrovaný) 195.47.90.---

Ve ztrátě jsme taky,nebojte,fakt ten strach za to nestojí,oni sami vidí,že se snažíte,zahltíte je doklady a dobře to dopadne,ale jestli nejste ani plátcem DPH,tak buďte v klidu na ně chodí spíš,na neplátce tolik času nemají.Hlavu vzhůru a hurá do podnikání

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).