Vlákno názorů k dotazu Obchodní rejstřík od iva - Re: Obchodní rejstřík já to poslala naskenované v 1...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 3. 5. 2007 7:34

    iva (neregistrovaný)

    Re: Obchodní rejstřík
    já to poslala naskenované v 1 souboru PDF a poslala elektronicky
    a vše OK.

  • 3. 5. 2007 8:32

    i (neregistrovaný)

    Re: Obchodní rejstřík
    Přiznávám, že jsem technický antitalent a zeptám se hloupě. Pokud přepíšu DP + přílohy do Excelu, stačí, když to přepálím na CD a pošlu, nebo je důležitý formát ? DP i přílohy vypisuji ručně, z PC jsem to tiskla 1 x a pak jsem to kvůli úvěru stejně musela přepsat do "barevných" formulářů a nechat orazítkovat na FÚ.

  • 3. 5. 2007 9:10

    iva (neregistrovaný)

    Re: Obchodní rejstřík
    daňové přiznání se neposílá, pouze rozvaha, výsledovka a přílohy
    Na stránkách ministerstva spravedlnosti je uvedeno ve formátu PDF v žádném jiném, takže je nutné je do tohoto formátu převést, naskenování je v tomto případě do formátu PDF nejjednodušší.

  • 3. 5. 2007 17:28

    m (neregistrovaný)

    Re: Obchodní rejstřík
    Paní Ivo tak to Vám gratuluju, já už totiž celý týden nic jiného nedělám.Nakonec se mě to podařilo do toho formátu pdf.dostat ale bohužel každou stránku zvlášť (6stran)a nevím jak to sloučit do jednoho pdf.dokumentu. Poslala jsem to všechno emailem na rejstřík, přišla mi hned odpověď že je to chybně,že chtějí 1 dokument pdf. A vzhledem k tomu,že jsem účetní a né počítačový profík, prdím na ně. Povinnost jsem splnila.Ať si to sloučí oni.
    Už jsem tam letos byla donést jim kopiee k založení.To jsem se poprvé naštvala když mě vyhodili a teď zase tohle.
    Než to všechno převedu bude další DPH, a kdo bude za mě dělat?
    Zdravím všechny co maj stejný potíže. martina

  • 4. 5. 2007 7:45

    iva (neregistrovaný)

    Re: Obchodní rejstřík
    No děkuji za gratulaci, taky jsem to dělala několikrát, já to scanovala a na tom scanu stačí zmáčknout tlačítko, kde je napsáno PDF a ono to dělá samo, jen se mi na obrazovce zeptá/anglicky/, jestli chci další stránku nebo je to konec, já dám vždy další a do scanu dávám postupně všechny listy, pak dám po poslední že je konec , ono se to zobrazí v PDF formátu, já dám uložit třeba do aktovky a pak pošlu v e-mailu jako přílohu
    na příslušný soud. Není to tak složité. Jen dejte pozor aby bylo scanování černo bílé, pokud se Vám objeví barevné /color/ tak to má pak moc MB a nejde to poslat /je třeba to případně opravit./
    Tak ať jste úspěšní a přeji pěkný úspěšný den

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).