Hlavní navigace

Vlákno názorů k dotazu Poraďte, PROSÍM od Eva M. - moderátor fóra - Chcete vypracovat domácí úkol? 1) Nadpis se vám moc...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 22. 6. 2007 11:42

    Eva M. - moderátor fóra (neregistrovaný)

    Chcete vypracovat domácí úkol?
    1) Nadpis se vám moc nepovedl - viz pravidla diskuze, která jste musela vidět při zadávání dotazu http://business.center.cz/business/diskuze/pravidla.aspx

    2) Zdá se mi, že jste dostala domácí úkol a chcete po někom, aby ho vypracoval místo vás, že? Jenže ten úkol jste dostala VY a známku za to chcete taky VY - takže hurá do práce!

  • 22. 6. 2007 12:00

    graver (neregistrovaný)

    Re: Chcete vypracovat domácí úkol?
    Běžně bych se nepozastavoval nad tím, že použijete diskusní fórum jako zdroj informací třeba i pro domácí úkol. Ale nacpat to sem ctrl-c/ctrl-v Pikantní je hlavně 3) a 4) - to totiž není otázka, ale námět na slohové cvičení)... Na to, co děláte, je v jidiš jeden pěkný výraz: chucpe.
    Takže abyste neřekla, že jsme vám neporadili: tyto "otázky" najdete vypracované (nepředpokládám, že byste se snížila k samostatné práci) na většině serverů, na kterých si studenti vyměňují informace (adresy znáte jistě líp než já). A nezapomeňte změnit formulaci - učitelé mají taky internet.

  • 22. 6. 2007 14:25

    Eva M. (neregistrovaný)

    Re: Chcete vypracovat domácí úkol?
    >Běžně bych se nepozastavoval nad tím, že použijete
    >diskusní fórum jako zdroj informací třeba i pro domácí
    >úkol.
    EM: Jistě, diskuze jako ZDROJ informací pro práci i pro studium, to je naprosto v pořádku.

    > Ale nacpat to sem ctrl-c/ctrl-v Pikantní je hlavně
    >3) a 4) - to totiž není otázka, ale námět na slohové
    >cvičení)... Na to, co děláte, je v jidiš jeden pěkný
    >výraz: chucpe.
    EM: Přesně tak. Tazatelce se nechce pracovat, ale doufá, že nějaký dobrodinec (čti: blbec) ty rozsáhlé úkoly vypracuje místo ní a zadarmo - a ještě honem na poslední chvíli. Víte, Leoško, sem na BC chodí většinou pracující lidé, kteří nemají času nazbyt... vy jako studentka máte jistě času víc.

    >Takže abyste neřekla, že jsme vám neporadili: tyto
    >"otázky" najdete vypracované (nepředpokládám, že byste se
    >snížila k samostatné práci) na většině serverů, na
    >kterých si studenti vyměňují informace (adresy znáte
    >jistě líp než já). A nezapomeňte změnit formulaci -
    >učitelé mají taky internet.
    EM: 100% souhlas :-)) Předpokládám, že učitelé vás známkují za SAMOSTATNOU práci, nikoliv za kopírování. Dříve se opisovalo, takže student s tím měl aspoň nějakou práci. Ale dnes se udělá ctrl-c/ctrl-v a práce je "hotová", aniž by si ji student aspoň přečetl.
    Kdybyste aspoň projevila nějakou snahu, něco zpracovala sama a pak se tady třeba zeptala, co vám není jasné, tak by to byla úplně jiná situace...

    Ale jak psal Graver o kus níž - moderátoři nikomu ze zdejších návštěvníků nezakazují, aby vám pomohli :-))

  • 22. 6. 2007 17:15

    bdm (neregistrovaný)

    Re: Chcete vypracovat domácí úkol?
    ***......no ještě to tak :-))))) ***

  • 22. 6. 2007 12:02

    JiřinaH. (neregistrovaný)

    Re: Chcete vypracovat domácí úkol?
    Třeba chce jen nakopnout, téma je to obsáhlé,a má tak nesympatické téma. Ale podle Pravidel- nekomentuji, jen
    bych nebyla tak přísná,radí se zde stále dokola stejné věci, třeba jí někdo pomůže.:-)

  • 22. 6. 2007 12:22

    graver (neregistrovaný)

    Re: Chcete vypracovat domácí úkol?
    >>1) Nadpis se vám moc nepovedl - viz pravidla diskuze,
    >>která jste musela vidět při zadávání
    >>dotazu
    >>http://business.center.cz/business/diskuze/pravidla.aspx
    >>
    >>2) Zdá se mi, že jste dostala domácí úkol a chcete po
    >>někom, aby ho vypracoval místo vás, že? Jenže ten
    >>úkol
    >>jste dostala VY a známku za to chcete taky VY - takže
    >>hurá do práce!
    >>
    >Třeba chce jen nakopnout,
    100% souhlas.
    >téma je to obsáhlé,a má tak nesympatické téma.
    Mně se líbí...
    >Ale podle Pravidel- nekomentuji,
    Komentujete...
    >jen bych nebyla tak přísná
    Klidně nebuďte - to, co jsme napsali, neznamená pro ostatní zákaz Leošce odpovědět. Jenže když chce někdo pomoci, musí se nejdřív snažit sám a pak teprve angažovat ostatní, nikoliv naopak.
    >radí se zde stále dokola stejné věci
    To proto, že málokdo dodržuje výše uvedenou zásadu :-)

  • 22. 6. 2007 12:29

    JiřinaH. (neregistrovaný)

    Re: Chcete vypracovat domácí úkol?
    Nevím,jestli s Vámi smím diskutovat :-), ale taková perlička, chodím sem nějakou dobu, ale teprve teď jsem si všimla ,že jsou tam nějaká Pravidla, kdybyste o tom nepsali, nevšimnu si.Ale taková jsem já matinko, divím se i tomu, že dno WC nekončí na podlaze.

  • 23. 6. 2007 1:47

    xxl (neregistrovaný)

    Re: Chcete vypracovat domácí úkol?
    Leoško, abychom vás (jak je to nahoře) nakopli, nesouhlasili s tvrzením, že vaše dotazy patří zrovna mezi věci zde se dokola opakující, pokusím se dát vám typ: do hledání (aspoň v GOOGLE) napište otázky tak jak jste je položila zde. Např. reforma veřejně
    správy, struktura ústavy atd. Budete mít kvanta materiálu, který ovšem budete musit zpracovat sama. Tak honem kafe, namazat svaly a čelo Alpou a honem do toho.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).