Hlavní navigace

Vlákno názorů k dotazu Proúčtování na analytické účty POHODA od Lenka - Re: proúčtování na analytické účty POHOD Podívejte se, zdali...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 14. 7. 2007 16:36

    Lenka (neregistrovaný)

    Re: proúčtování na analytické účty POHOD
    Podívejte se, zdali máte účty 311xxx nastaveny v účtové osnově a zda je zaškrknuto, že se používají. Pravděpodobně jste zaúčtovala nejdříve vše na 311000 a pak to přepsala. Zkuste se podívat v agendě banka na jednotlivé platby v záložce zaúčtování, jak to vypadá a opravit to v účetním deníku.
    snad vám to pomůže
    Lenka

  • 14. 7. 2007 16:44

    Monika (neregistrovaný)

    Re: proúčtování na analytické účty POHOD
    Nastavené i zaškrtnuté byly správně, ještě před tím než jsem začala účtovat banku, nejdříve jsem dělala vydané faktury a do banky jsem už dávala předkontace s jednotlivými analytikami, jenže v bance je to skutečně proúčtováno na 311000, vůbec nevím proč, myslíte že jediná možnost je to celé opravit ručně? Monika

  • 14. 7. 2007 16:50

    Lenka (neregistrovaný)

    Re: proúčtování na analytické účty POHOD
    já když mám příjem nebo výdej bankou, tak to dělám přes likvidace výběrem a sama předkontace mi tam naskočí, takže pokud to máte dobře ve vydaných fa a dáte agenda banka, nový, výdej, záznam, likvidace výběrem a najdete tam tu určitou likvidovanou fa, tak by vám to mělo jít na správné účty, zkuste ještě toto. když tak se ozvete a něco ještě vymyslíme.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).