Re: Žádost o přídavek na dítě
>>1. ano - vše
>2. Vy máte DIČ?
Vyplníte kolonku, že jste uplatnili společné zdanění manželů
zatrhněte, že si příjmy mohou zjistit na FÚ
>3. nikam - zjistí si sami (pokud je k tomu zmocníte)
>4. v a1 bude příp. roční zúčt. daně za r. 2005, pokud Vám prováděli RZD za uvedený rok v zaměstnání, ostatní příjmy uvedeny nebudou, neboť jste je uvedla ve vyúčtování daně za r. 2006 na FÚ (doplní si sami, pokud je k tomu zmocníte)
v b1 výše peněž.pom. v mat., popř. jiné nem. dávky
>5. to samé, co Vám - viz bod 4
jen doplním, pokud jste někdo z Vás měl ještě jiný příjem od jiného zaměstnavatele, kde jste měli daněno srážkovou daní, potom byste také museli tento příjem nechat potvrdit - pokud tomu tak není, tato poznámka se Vás netýká
>6. ne- mají ve své evidenci
>7. zeptejte se na kontaktním místě, kde budete žádost podávat
o některé dávky lze žádat jen do 3 měsíců, o některé až do 1 roku, ale jak je to s přídavky, to opravdu nevím přesně
Re: Žádost o přídavek na dítě
Děkuji za vyčerpávající odpověď. K DIČ - myslela jsem, že pokud jsme podávali společné zdanění manželů, že v dokladu o výši ročního příjmu vyplním, že jsem registrována na FÚ XY k dani z příjmů fyzických osob a v rámci této registrace mám přiděleno DIČ - CZ+rodné číslo?
Terezka
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.