Re: Průměr na nemoc
U DPČ musíte dát pozor, kdy měl naposledy poj.příjem., kvůli správnému spočítání OL.Jinak máte to dobře,pro výpočet průměru se započítávají všechny příjmy(dokonce i v měsících, kdy nebyly pojištěné) a všechny kal.dny, i když v nich nebyly příjmy. Vy byste vyplácela tuto nízkou dávku PPM a zaměstnankyně si musí požádat na dávkách SSP o doplatek do výše rodič.příspěvku po celou dobu pobírání PP. ( předloží Vám k vyplnění jejich formulář o výši a době pobírání PPM).
Re: Průměr na nemoc
Když bude mít PPM od října, předpokládala jsem, že byla při skončení DPČ 30.. určitě těhotná, měla by OL 6 měsíců,pokud by nebyla na DPČ místo svého zaměstnání.Proto jsem psala, že také záleží,kdy měla naposledy příjem,předpokládám, že to nebyly ty poslední, ale pochopila jsem otázku tak, že to bylo 6 měsíců během celého roku uzavřen é dohody.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.