Hlavní navigace

Vlákno názorů k dotazu Nástup po 3 letech z RD a zařazení § ? od Jiřka - Re: nástup po 3 letech z RD a...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 10. 10. 2007 21:25

    Jiřka (neregistrovaný) 88.101.130.---

    Re: nástup po 3 letech z RD a zařazení
    Nerozumím, v čem máte problém. Zaměstnankyně, vracející se z mateřské dovolené má být podle § 47 zařazena na původní pracoviště s původní prací, pokud ovšem nedošlo mezitím ke změnám. Pokud to nejde, pak má být zařazena dle pracovní smlouvy.
    Pokud se vrací z rodičovské dovolené, tak nikde není psáno, že musí být zařazena na původní práci a původní pracoviště. Z toho vyplývá, že má být zařazena na takové pracoviště a dostat takovou práci, jak to má smluveno ve smlouvě.

  • 10. 10. 2007 21:56

    beta (neregistrovaný) 82.150.166.---

    Re: nástup po 3 letech z RD a zařazení
    trapně jsem v tom § hledala, co tam napsáno není, přesto to z něho vyplývá, vždyť říkám, že jsem slepá, prostě nemožná :-( díky

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).