Hlavní navigace

Nástup po 3 letech z RD a zařazení § ?

  • (neregistrovaný) 82.142.65.---

    10. 10. 2007 7:19

    Dobrý den, asi jsem slepá - z článku JUDr. Vysokajové - Jestliže se však vrací zaměstnankyně osamělá, která využila možnosti pobírat ještě po 9 týdnů peněžitou pomoc a začala z toho důvodu čerpat rodičovskou dovolenou, je už zaměstnavatel povinen zařadit ji pouze na práci odpovídající pracovní smlouvě (srov. § 47 ZP).
    V § 47 se nehovoří o zaměstnankyni vracející se z rodičovské dovolené ?? Je tam z MD nebo zaměstna n e c vracející se z RD po dobu ...., takže slepá a ještě k tomu neschopná, prostě návrat z RD tam nevidím, pomůžete mi :( díky

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).