Re: POHODA- dvojitá sleva u PF
Ještě jsem se s tím nesetkala, ale asi bych u každé konkrétní položky dala slevu 25% + těch 20% z položek s 19% nebo 30% + těch 20% z položek s 19% - prostě bych ke slevě u každé položky přičetla ještě těch 20% té celkové slevy - takže bych měla slevu 45% nebo 50%. Ale chtělo by to zkusit - jestli Vám to potom na konci bude "sedět" na celkovou částku. V POHODě to můžete snadno opravit, tak bych se toho nebála. Hodně štěstí!
Re: POHODA- dvojitá sleva u PF
Právě, že nesedí např:
a)4 ks * 1800 Kč = 7200 Kč sleva 25 % =5400Kč a pak 20%=4320Kč
b) 4 ks * 1800 Kč = 7200 Kč sleva (25+20) 45% = 3960Kč
dle faktury sedí a) ,ale těch 20% nevím kam zapsat v POHODě,aby se přenesly k pořizovací ceně zboží,už nevím jak :((
Re: POHODA- dvojitá sleva u PF
Tak to tedy nevím, asi by by bylo nejlepší tedy zavolat na HOTLINE Stormware. Nebo bych tam dala asi cenu konečnou, už po všech slevách - konečnou cenu u každé položky bych vydělila počtem kusů a to použila jako pořizovací cenu zboží. Ale to je pouze můj názor.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.