Re: Přiznání k DPH
A ještě takový dotaz pro upřesnění, tyto doklady mohu nechat v daňové evidenci za rok 2009, pouze zdanitelné plnění uvedu lednové? A ohledně nadměrného odpočtu, který byl be výši 39.000,-), nám volali z FÚ, že přijdou na kontrolu ohledně DPH. O jakou kontrolu se prosím jedná? Děkuji.
Re: Přiznání k DPH
Doklad, který budete evidovat jak v evidenci pro DPH tak pro DE zařadíte mezi doklady z r. 2010, tedy i mezi závazky z r. 2010.
Pokud máte NO, pak jde s největší pravděpodobností o vytýkací řízení. Zkontrolují DD za uvedené zd. období (měsíc, čtvrtletí) - zda máte nárok na odpočet daně, zda DD mají předepsané náležitosti apod..
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.