Re: OT: Taky po vás"známí"chtějí daň.při
Mám stejné zkušenosti. Některým hláškám říkám březnové slogany. Nejpoužívanější jsou :"Já toho mám málo." a "Tak si mě nech nakonec." Víc než "březnoví známí" mě ale točí jedna "účetní", která po mě pravidelně chce zkontrolovat nejen svoje daňové přiznání, ale i několik dalších, která dělá svým známým (většinou všechno špatně).
Re: OT: Taky po vás"známí"chtějí daň.při
"Březnové slogany" - sQělý název :-))
Ze sloganu "Já toho mám málo" nebo v obměně "Já toho mám jen trochu" mám kopřivku :-/ protože ze zkušeností vím, že to "málo" se může zdát jen na první pohled. Jenže při zpracování pak vyjde najevo, že vlastně ještě toto a tamto taky. A na dotaz účetní, zda dotyčný neměl ještě to či ono, odpovídá poplatník překvapeně. "Nojo, to jsem měl taky, to tam taky musíme přiznávat?" případně "Tohle tam fakt potřebujete? To mě nenapadlo."
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.