Hlavní navigace

Vlákno názorů k dotazu Hrubé porušení pracovní kázně od striker - Re: hrubé porušení pracovní kázně Samozřejmě, že z toho...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 6. 7. 2011 15:06

    striker (neregistrovaný)

    Re: hrubé porušení pracovní kázně
    Samozřejmě, že z toho nemám dobrý pocit, ale risknu to, protože nová práce je pro mne daleko více atraktivní z podledu získavání nových zkušeností. Když jsem nastupoval do stávající práce, tak jsem se stejně od začátku snažil najít jinou práci, která by odpovídala mému vzdělání. Bohužel jsem si našel práci která byla mimo můj obor (hledal jsem cokoliv, protože jsem si nemohl dovolit být bez práce) a kdybych tam zůstával pořád dál a dál, tak už bych se taky nemusel dočkat toho, že jednou budu dělat to, co mě baví. Je mi teprve 22 let a skoro po dvou letech čekání, kdy mi už utekly tři zaměstnání, jen pro to, že bych musel nastoupit hned, tak to risknu. (v životě se prostě musí někdy riskovat) Jestli nastane situace, že se nový zaměstnanec bude ptát, jaktože jsem ukončil předchozí zaměstnání takto, tak se mu budu snažit vysvětli, že to pro mne byl těžký krok, který už nechci v životě podstoupit a nová práce byla příležitostí, na kterou jsem dlouho čekal. Určitě chci v životě něco dokázat a v této práci mám větší naději na svůj osobní rozvoj

  • 6. 7. 2011 15:39

    alen1 (neregistrovaný)

    Re: hrubé porušení pracovní kázně
    Nový zaměstnavatel po vás bude chtít zápočtový list,a doklady o výstupu, což vy nebudete mít.
    Proč nezkusíte znovu vyjednávat se zaměstnavatelem novým i původním.
    Ne vždy se vše podaří napoprvé, možná nakonec nebude tak neoblomný a podaří se vám vyjednat si odchod dohodou.
    Nový zaměstnavatel vám může tzv. "malovat trávu nazeleno" a nemusí to být tak úžasné, jak se vám snaží předestřít.Aa pokud o vás skutečně tak stojí, stálo by za to s ním dojednat i pozdější nastup
    Já z toho mám dojem, že ase ani nechcete domluvit, jste tak natěšený do nové práce, že nevidíte nic kolem.

  • 6. 7. 2011 16:56

    Katka2 (neregistrovaný)

    Re: hrubé porušení pracovní kázně
    Výpověd jsem tedy
    >>>nepodal a zhruba po měsíci hodlám nastoupit do nové
    >>>práce a do současné práce nenastoupím. Nová práce je
    >>>pro
    >>>mne více atraktivní a budu za ní pobírat větší plat.
    >>>Jaký mi hrozí postih za hrubé porušení pracovní kázně
    >>>(hodlám nepřijít do práce).
    >>>
    >>>děkuji
    >>
    Výpověď určitě koncem července podejte, ať Vám nenaskakují absence do nekonečna (ale jen do konce září).

  • 6. 7. 2011 18:09

    striker (neregistrovaný)

    Re: hrubé porušení pracovní kázně
    Ale jestli dám výpověď, tak se vlastně zamětnavateli zavážu tím, že si tam budu muset ty dva měsíce odpracovat a pokud po měsíci přestanu chodit do práce, tak se tím nic nevyřeší a navíc se bude zaměstnavatel dožadovat odpracování celé dvouměsíční lhůty. Proto jsem ani výpověď nedával

  • 6. 7. 2011 18:45

    alen1 (neregistrovaný)

    Re: hrubé porušení pracovní kázně
    Ale to tak přece není.
    Nikdo vám nezaručí, že zaměstnavatel nezvolí jinou taktiku.Např. vám nedá hrubé porušení pracovní kázně hned ale klidně si počká a dá vám pak několik měsíců k náhradě, jak již psal výše kolega.
    A pak se nejen nedoplatíte, ale budete sedět na dvou židlích a ta jedna vám přijde velmi draho.
    Proto také radím, dejte výpověď.
    Zaměstnavatelé často nedělají, co chcete vy.
    A navíc, to, co chcete udělat vás řadí do kategorie naprosto nevhodných uchazečů o další kvalitní práci.

  • 6. 7. 2011 19:32

    Arnošt Pechar (neregistrovaný)

    Re: hrubé porušení pracovní kázně
    Naprostý souhlas s paní/slečnou výše. Berte to tak, že prostě jsou na trhu práce nějaká pravidla, která mají chránit jak zaměstnance, tak ale i zaměstnavatele a nelze je svévolně porušovat jen proto, že "se vám to zrovna hodí". Buď dělejte vše dle pravidel a zákonů nebo si jděte vlastní cestou, ale pak musíte počítat s tím, že ponesete i případné následky včetně doživotního záznamu v papírech, že se (s prominutím) "chováte jak prase" (protože nic jiného takové chování není).

  • 6. 7. 2011 20:09

    Katka2 (neregistrovaný)

    Re: hrubé porušení pracovní kázně
    Přečtěte si pracovní smlouvu. Tam jste se zavázal, že budete pracovat pořád, nejen dva měsíce.

  • 6. 7. 2011 20:02

    karel56 (neregistrovaný)

    Re: hrubé porušení pracovní kázně
    Dobry den. Precet jsem si zdejsi reakce, No uz davno vim ze Z.P. je dnes pouze pro zamestnavatele. Ten Z.P dodrzovat nemusi, zato Vy musite udelat co on pzaduje, BEDA VAM !!! Vsem takovym kontroly do firem.

  • 6. 7. 2011 20:38

    Arnošt Pechar (neregistrovaný)

    Re: hrubé porušení pracovní kázně
    Tak to je dobrý blábol, vy jste asi hodně nespokojený zaměstnanec, že? Kdo vám to vnuknul, že zaměstnavatel nemusí dodržovat ZP? Zákony platí pro všechny a pro všechny stejně. Pokud se vám ale děje nějaká křivda, musíte se ozvat jinak, než si to jen brblat doma s pivem u televize ;-)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).