Hlavní navigace

Vlákno názorů k dotazu ŘD, nastoupit na RD? od ssonik - Re: ŘD, nastoupit na RD? ano, svátek má hrazen...

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 6. 12. 2011 16:04

ssonik (neregistrovaný) 212.24.139.---

Re: ŘD, nastoupit na RD?
    ano, svátek má hrazen v měíční mzdě,když je svátek nemůžete mít dovolenou :-),musíte o to požádat ,není to automaticky.O příspěvek nepřijdete,od ledna se mění umístění dětí ve školce, podívejte se internetu, jinak vydělat si můžete kolik chcete,neví ŽL? budete si platit socko a zdrávko? no pro zaměstnavatele asi váš ŽL,pro vás bych řekla vrátit se,budete mít nárok na dovču atd.ale třeba bude mít někdo jiný názor.

• 6. 12. 2011 18:23

pipa (neregistrovaný) 109.183.64.---

Re: ŘD, nastoupit na RD?
    Já bych právě malého do školky nedávala, dělala bych z domu, to je moje podmínka, je ještě moc maličký a chci být s ním. Jen mě zajímalo, jestli je možné pobírat po dva roky rodičovský příspěvek, nenastupovat na RD a pracovat pro zaměstnavatele z domu, šlo by o stejný druh práce jako mám ve smlouvě. Zvažuji všechny možnosti a nevím, co je nejvýhodnější.
    A kdybych teda na RD nenastoupila, můžou se změnit ve smlouvě plat.podmínky z 17000 na 4000Kč? Nedělala bych v takovém rozsahu jako dříve. Omlouvám se, nevím, na koho se obrátit.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).